Chrome ve Firefox’u 10 Kat Hızlandıran Eklenti – FastestWeb

Sponsorlu Bağlantılar

10 Kat Hızlı Tarayıcınız Olsun!

İnternet kullanıcılarının en büyük sıkıntısı internetin yavaşlığıdır.Daha hızlı bir internet kullanımı için internet paketinizi yükseltmeniz gerekmektedir.Ancak bunun için dünyanın en pahalı internetinin kullanıldığı Türkiye’de oldukça yüksek ücretler ödemeniz gerekmektedir.Ama size herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan internet hızınızı artıracak bir önerimiz var.

Eğer kullandığınız internet tarayıcınız Google Chrome yada Firefox‘dan birisi ise bu eklenti ile internet hızınızı 10 kata kadar artırmanız mümkün.FastestWeb isimli bu küçük eklenti sayesinde tarayıcınız ve doğal olarak da internet sayfaları çok hızlı bir şekilde açılıyor.

FastestWeb Nasıl Kullanılır?

FastestWeb isimli eklentinin çalışma mantığı ise çok basit.Normal tarayıcılar sayfayı açtığınız anda yükleme yaparken bu eklenti sayfaları siz daha ziyaret etmeden önce yüklüyor.Böylece siz sayfayı açtığınızda hiç bekleme yapmadan çok hızlı bir şekilde sayfalar açılıyor. Bunun dışında sayfalarda bulunan bağlantıların dışında, önemli olabilecek kelimeleri birer bağlantıya dönüştüren FastestWeb, bu bağlantılar sayesinde kelimelerle ilgiliWikipedia makalelerine çok hızlı ulaşmanızı sağlıyor.

Popup Bubble özelliği sayesinde FastestWeb, sayfa üzerinde seçtiğiniz bölümü çok hızlı bir şekilde GoogleWikipedia ve diğer bilgi kaynaklarında tek tıklama ile arayabileceğiniz minik bir kutucuk oluşturuyor. 

FastestWeb isimli eklenti yayından kaldırıldığı için alternatif hızlandırma eklentilerinin indirme linklerini sizinle paylaşıyoruz.

Firefox sürümünü indirmek için tıklayınız; Fasterfox

Chrome için eklenti: better Browser – for Chrome

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir