En İyi Firefox Şifre Eklentileri

Sponsorlu Bağlantılar

Şifre Yönetme Eklentileri

İnternetteki en önemli şeyin şifrelerin ve parolaların güvenliği olduğunu söylemeye herhalde gerek kalmadı.Peki internetteki hesaplarınızın şifre ve parola güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz? Hiç şüphesiz hesap güvenliği için en önemli adımlardan birisi farklı e-posta ve şifreler kullanmaktır.Ancak bu durumda da işler çok karışık bir hal alabiliyor.Peki bu durumda ne yapacaksınız?

Sizlere Firefox tarayıcısında çalışan oldukça başarılı şifre yönetme ve form doldurma eklentilerini tanıtacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Saved Password Editor

Firefox’un varsayılan şifre yöneticisinin daha gelişmiş bir versiyonu.Bu eklenti ile şifrelerinizi yönetebilir ve eklenti için bir parola belirleyerek bütün şifrelerinizi koruma altına alabilirsiniz.Firefox > Seçenekler > Güvenlik sekmesi altından “Sitelerde girilen parolaları hatırla” seçeneğinin yanındaki onay butonuna tıklayarak şifre yönetimini aktif hale getirmeniz yeterli.

Saved Password Editor eklentisi tarayıcınıza şifre yönetim bölümü ekliyor ve eklenti ile el ile yeni girdiler ekleyebiliyorsunuz

Saved Password Editor – Firefox Şifre Yönetim Eklentisi İndir

KeeFox

Bilgisayarınızdaki şifrelerinizi KeePass programı ile saklıyorsanız KeeFox eklentisi ile bütün bu şifreleri Firefox tarayıcısına aktarabilir ve entegre edebilirsiniz.

LastPass Password Manager

Tarayıcınızda şifrelerinizi yönetmek, yeni şifreler üretmek ve formlar doldurmak için en ideal şifre eklentisi  bana göre LastPass‘tır.Bütün tarayıcıları da destekleyen bu eklenti ile şifrelerinize istediğiniz bilgisayardan erişebiliyorsunuz.Tek yapmanız gereken herhangi bilgisayara LastPass eklentisini kurup oturum açmaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir