İnterneti Kolaylaştıran Eklentiler

İnternette gezinirken işinizi kolaylaştıracak birbirinden kullanışlı eklentiler bulunmakta. En popüler internet tarayıcıları için geliştirilen bu eklentileri indirerek siz de işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Sizlere 5 adet eklentiyi tanıtacağız ve her bir eklenti ayrı bir kolaylık sunacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Pocket 

Çevrimdışı internet hizmeti sunan Pocket isimli bu eklenti sayesinde daha sonra göz atmak istediğiniz web sayfalarını kaydediyor ve internet olmadan da bu sayfaları inceleyebiliyorsunuz. Yazı, fotoğraf, video ve diğer içeriklerin yer aldığı sayfaları kaydedin ve sonra göz atın. Chrome, Firefox, Safari, Opera tarayıcıları desteklenmektedir.

Pocket

Eklentiyi indirin: Pocket İndir

Pushbullet 

Akıllı telefonlarınız ile bilgisayarınız arasında bağlantı kurmak ve bilgisayardan telefonu kontrol etmek için Pushbullet eklentisini kullanabilirsiniz. Mobil cihazınıza gelen bildirimleri bilgisayardan görebilir, bilgisayardan mesaj atabilir, dosya ve bağlantı gönderimi gibi işlemleri yapabilirsiniz. Chrome, Firefox, Safari, Opera tarayıcıları bu eklentiyi destekliyor.

Pushbullet

Eklentiyi indirin: Pushbullet İndir

Giphy

Sosyal medyada GIF paylaşmak isteyenler için Giphy eklentisi birebir. İstediğiniz GIF’leri bu eklenti ile arayabilir ve GIF linkini kolaylıkla kopyalayıp paylaşabilirsiniz. Chrome, Firefox, Safari tarayıcıları bu eklentiyi desteklemektedir.

Giphy

Eklentiyi indirin: Giphy İndir

Buffer

Buffer, sosyal ağ hesaplarınızı yönetebileceğiniz güzel bir eklentidir. Tüm sosyal medya hesaplarınızdan paylaşım yapabilir, paylaşımları zamanlayabilir, url kısaltabilir ve trafiği takip edebilirsiniz. Chrome, Firefox, Safari tarayıcıları desteklenmektedir.

Buffer

Sponsorlu Bağlantılar

Eklentiyi indirin: Buffer İndir

Lightshot

Lightshot eklentisi ile internette gezinirken ekran görüntüsü almanızı sağlar. Aldığınız ekran görüntüsünü düzenleyip hemen paylaşmanızı sağlar. Chrome tarayıcısı tarafından desteklenen eklentiyi aşağıdaki linkten indirin.

Lightshot

Eklentiyi indirin Lightshot İndir