En İyisi Olmak İçin Tarayıcılar Yarıştı

İnternetin kullanımı arttıkça şöyle bir soru akla geldi “acaba en hızlı ve en iyi internet tarayıcısı hangisidir ? “

Gerçi piyasada birçok seçenek var.Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Apple Safari, Opera, Avant ve niceleri… Peki sizin için en uygun tarayıcı hangisi? Bunca seçenek arasında seçim yapmak zor .Bu soruya sizde cevap arıyorsanız Cevabı bu yazıda…

Sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum.

Eskiden, rakip bankaları eleştirmek için ilginç bir reklam sloganı mevcuttu: “Yoktur aslında bir farkımız, hepimiz birbirimizin aynıyız”. Elbette İnternet, cep telefonu bankacılığı, akıllı bankacılık gibi teknoloji ögelerinin işe girmesiyle, iddia geçerliliğini yitirdi.

Buna karşın geçmişte bankalar için ortaya atılan iddia, kesinlikle tarayıcılar için geçerli değil: Her tarayıcı nevi şahsına münhasır bazı yetenekler taşıyor ve avantajlı özellikler sunuyor.

internet, tarayıcı, teknoloji, web

Her şeye rağmen, aralarında bir uçurum olduğu da söylenemez. Seçiminizi estetik, imaj, hız, dayanıklılık, sorunsuzluk ve işletim sistemi ile uyum gibi kriterler üzerine yapmalısınız.

Sonuç ne olursa olsun, size uygun İnternet tarayıcısını bulup, keyifle kullanabileceğinizi söylemek pekala mümkün. Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net, en iyi tarayıcıları biraraya getirdi.