PC, MAC ve Android İçin Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2016 İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2016

Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2016 programı çoklu cihaz desteği sayesinde PC, MAC ve Android cihazlarınızı koruma altına alıyor. Bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar için tek bir antivirüs programı ile güvenliğinizi garanti altına alabilirsiniz.

Yenilikçi güvenlik teknolojileri ile birlikte gelen 2016 versiyonu, virüslere, casus yazılımlara, çevrimiçi tehditlere ve kimlik hırsızlıklarına karşı cihazınızı güvence altına alıyor.

Bu çoklu cihaz sürümü sayesinde bütün PC, Mac ve Android cihaz kombinasyonlarını güvence altına almış oluyorsunuz. Cihazlarınızda gizliliğinizi korur ve kimlik hırsızlığın önler. Özellikle dolandırıcılardan korunmak için çevrimiçi bankacılık ve alışverişleriniz için ekstra güvenlik katmanları sunmaktadır.

Çocukları hedef alan siteler ve tehlikelere karşı koruma seçenekleri sunar. Cihazınızı kasmadan ve yavaşlatmadan üst düzey güvenlik sunar.

Kaspersky Internet Security - çoklu cihaz 2016

Kaspersky Internet Security 2016 İndirme Linkleri

Kaspersky Internet Security – çoklu cihaz 2016 programını tüm cihazlarınız için 30 günlü ücretsiz deneme sürümünü aşağıdaki linklerden indirin:

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir