Türkçe Ücretsiz Antivirüs Programı – Comodo Cloud Antivirus İndir!

Sponsorlu Bağlantılar

Comodo Ücretsiz Antivirüs Programı

Ünlü antivirüs programı Comodo Antivirus‘ün şimdi de ücretsiz versiyonu yayımlandı. Bulut tabanlı olan Comodo Cloud Antivirus programı bilgisayarınızı en güncel virüslere ve tehditlere karşı koruyor. Comodo Cloud Antivirus programı ile virüs taraması yapabiliyor ve virüsleri temizleyebiliyorsunuz.

Comodo Cloud Antivirus programı bulut tabanlı olduğu için virüsleri bulut tabanlı tanımlama verilerini kullanıyor ve bu sayede en güncel virüsleri tespit etmiş oluyor. Böylece en güncel virüslere karşı da bilgisayarınızı koruma altına alıyor.

Comodo Cloud Antivirus

Sponsorlu Bağlantılar

Comodo Cloud Antivirus programı gerçek zamanlı koruma sunuyor ve riskler hakkında ise size uyarılar veriyor. Ayrıca bir program yüklediğinizde Comodo Cloud Antivirus programı bu programı önce kendisi çalıştırıyor ve olası bir tehlike olup olmadığını test ediyor.

Bilgisayarınızı yormayan, ücretsiz ve Türkçe dil desteği sunan Comodo Cloud Antivirus programını hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Windows XP ve üzeri tüm Windows sistemlerini desteklemektedir.

Hemen ücretsiz indirin: Comodo Cloud Antivirus indir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir