Hotspot Shield Nedir? Hotspot Shield Nasıl Kullanılır?

Wi-Fi’den internete bağlı durumdayken bazı hackerlar şifrelerinizi almak için harekete geçmiş olabilirler. Hesaplarınız, banka şifreleriniz, kredi kartı numaralarınız ve daha bir çok kişisel bilgilinizi bu halka açık Wi-Fi’ler yüzünden kaybedebilirsiniz. Ve standart antivirüs yazılımları bile sizi bu tehlikeden koruyamaz.

Sponsorlu Bağlantılar

İşte bu yüzden Hotspot Shield ile internet bağlantınızı güvenlik altında tutmalısınız. Ücretsiz olan bu yazılım ile işte veya evde veya herhangi bir yerde genel Wi-Fi kullanırkenki tehlikelerden uzak duracaksınız.

Hotspot Shield 100% Sanal Gizlilik Ağı(VPN)

Hotspot Shield bir sanal gizlilik ağı kurarak laptopunuz ve wireless bağlantınız arasında bir güvenlik oluşturur. Bu güvenlik sayesinde hackerların bilgisayarınıza erişimini engelleyebilirsiniz. Bu sayede email, hazır mesajlaşma, kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz asla alınamaz.

Ücretsiz bir program olan Hotspot Shield ile kablosuz ağlardaki korsan ve virüs tehlikeleri tarihe karışıyor.

Hotspot Shield İşletim Sistemleri:

  • Windows Vista
  • Windows XP
  • Windows 2000
  • Mac OS X (10.5 Leopard)
  • Mac OS X (10.4 Tiger)

Hotspot Shield Özellikleri

HotSpot Shield programı ile istediğiniz her siteye proxy’ler aracılığı ile girebilirsiniz. Programı indirdikten sonra kurun ve sağ alttan çıkacak olan simgesine sağ tıklayıp “Connect” tuşuna basın. Ardından internet tarayıcınızda bir sayfa açılacak. Orada program yardımı ile hangi ip’ye bağlandığınızı göreceksiniz. “Connected” yazısı yazdıktan sonra istediğiniz her siteye giriş yapabilirsiniz. Programın tek dezavantajı internet tarayıcınızın her açılan sayfasının üst bölümünde bir reklam bölümü çıkartması ama onu da kolayca kapatabiliyorsunuz.

Erişime engelli sitelere proxy sunucuları üzerinden erişmenize olanak tanıyan ücretsiz bir programdır.

Hotspot Shield Program Detayları

Dosya Boyutu: 4 Mb

Dil: İngilizce

Lisans: Ücretsiz

İşletim Sistemi:Windows 2000/Vista/Xp/7

Hotspot Shield  Detaylı Bilgi

Hotspot Shield Ayrıntılı Bilgi

Hotspot Shield Arama Sonuçları