HTML5 Formatına Video Dönüştüren Program – Freemake Video Converter

Sponsorlu Bağlantılar

Videolarınızı HTM5’e Dönüştürün

Freemake Video Converter isimli program kapsamlı bir video format dönüştürme programıdır.Bu video dönüştürme programı bünyesine katmış olduğu son yenilik ile birlikte elinizde bulunan videoları HTML5 formatına dönüştürebiliyor.Performası ile de öne çıkan bir program olan Freemake Video Converter ile artık videolarınızı HTML5 formatına kolaylıkla çevirebileceksiniz.

Program aynı zamanda hem ücretsiz oluşuyla hemde kullanışlı bir arayüz sunması ile dikkat çekiyor.Hızlı bir şekilde format dönüşümü yapan Freemake Video Converter, Nokia, Samsung, Blackberry marka mobil cihazlara ve DVD‘lere uygun formatlarda dönüştürme desteği de getirildi. Programın en önemli sürüm güncellemesi ise videoları HTML5 formatına dönüştürebilmesi.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu prıgram, HTML5 web sitelerine uyumlu olan Ogg, Theora, WebM, H.264 formatlarında video oluşturmanızı sağlıyor. Bu işlemi gerçekleştirmek için dönüştürme işlemi yapacağınız videoyu programın “to HMTL5” menüsü üzerine sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Açılan menüden dönüştürmek istediğiniz video formatını ve video çözünürlüğünü seçerek işlemi başlatabilirsiniz. İşlem tamamlandıktan sonra HTML5 video embed kodunuz hazır hale geliyor.

Programı ücretsiz bir şekilde şimdi indirmek için tıklayınız

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir