Videolarınızı Sorunsuz İndirin

İnternette gezerken bazı yazılımlarla yada video,resim benzeri dökümanlara rastlayabiliriz. Rastlanan dökümanlardan internette en çok izlenen videoları bilgisayarınıza indirip daha sonra izlemek isteyebilirsiniz. Bunun için size bazı yazılımlar sunacağız ,bu yazılımların hepside işlerini gayet iyi yapabilen yazılımlar olduğunu belirtelim. Şimdi sunacağımız yazılımların tanıtımlarına başlayalım.

Freemake Video Downloader

Facebook, Vimeo gibi pek çok siteden video indirmenizi sağlayan Freemake Video Downloader HD desteği ve format dönüştürme seçenekleriyle tercih sebebi.

Sponsorlu Bağlantılar

Free Downloader

Popüler video paylaşım sitelerinden video indirmek için gereken en basit program.

VideoGet

En derli toplu video indirme programlarından birisi olan VideoGet, 850’nin üzerinde paylaşım sitesinden video indirebiliyor.

Video indirme programları içinde kendisine ayrı bir yer edinmiş olan VideoGet; 20 kullanıma kadar ücretsiz daha sonrası için ise ücretli verdiği video indirme hizmetini gelişmiş video dönüştürme seçenekleriyle tamamlıyor.

StreamTransport

Eğer internette gördüğünüz videolardan koleksiyon yapmak hobiniz ise hangi programla denerseniz deneyin indiremediğiniz videolar ile karşılaşmışsınızdır. StreamTransport ise bize bu konuda yardımcı olabileceğini iddia ediyor.

Web Video Downloader for Firefox

Sothink Web Video Downloader, SourceTec firması tarafından Firefox internet tarayıcısı için geliştirilmiş, ücretsiz ve popüler pek çok video paylaşım sitesini destekleyen bir video indirme yazılımıdır.

NOT: “Google ürünlerinin kötüye kullanımı” gerekçesi ile programların indirme linki kaldırılmıştır.