Spotflux İle Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir?

Sponsorlu Bağlantılar

Spotflux Nedir? Ne İşe Yarar?

Yasaklı sitelere girmek için kullanılan en popüler yazılımların başında hiç şüphesiz Hotspot Shield gelir.Bu programın ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını videolu bir şekilde buradaki yazımızda sizlere aktarmıştık.

Şimdi de sizlere başka bir alternatif ve tıpkı Hotspot Shield gibi etkili bir yazılımı tanıtacağız.Bütün yasaklı sitelere girmek için bundan sonra Spotflux adlı yazılımı da kullanabilirsiniz.Engellenmiş bütün sitelere  Spotflux sayesinde kolayca giriş yapabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Spotflux isimli program hem Mac OS hem deWindows desteği sunuyor.

Programı hemen indirmek için tıklayın: Spotflux İndir

Şimdi de programı nasıl kullanacağınıza geçelim;

Spotflux Nasıl Kullanılır?

Spotflux isimli programın yaptığı bilgisayarınıza yeni bir sanal ağ kartı eklemek.Böylece yaptığınız bağlantılar Spotflux programının kendi kendi sunucuları üzerinden gerçekleşiyor. Bu da sizin ülkenizdeki yasaklı sitelere girmenizi sağlıyor.

Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ihtiyaç duymadığınızda ve güvenlik gerektiren önemli işlerinizde uygulamayı kapatmaktır.Çünkü Spotflux programı internet hizmetiniz ile aranıza bir aracı koyuyor.Bu da güvenlik için riskli bir durum.Yasaklı sitelere girerken kullanmanız en doğrusu olacaktır.

Spotflux Nasıl Aktif Edilir, Nasıl Kapatılır?

Uygulamayı kurduktan sonra açılan pencerede Spotlux Enabled yazısını görüyorsak, istediğimiz her siteye girebiliyoruz demektir. Spotlux’ı kapatmak istediğinizde ise alttaki disable butonuna tıklamanız yeterli.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamanın ayarlarını Windows kullanıcıları saatin oradaki uygulamasimgesine sağ tıklayarak yapabilirler.

Uygulama normal kullanıcılar için zaten ayar gerektirmiyor. Eğer kullanmakistediğiniz başka bir proxy sunucusu varsa, ayarlar kısmında bunu yazmanız yeterli. Spotflux kendi proxy bağlantıları yerine o zaman sizin vereceğiniz proxy sunucusunu kullanacaktır.

Bu uygulama sayesinde artık bizi takip eden pek çok Mac ve Windowskullanıcısı, erişim engeli bulunan pek çok siteye hızlı ve normal bilgisayarlardan girdiği gibi erişim sağlayabilecek. Tarayıcının içerisinden proxy uygulamalarını kullanmanıza gerek kalmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

  ZerovsOne
  27 Şubat 2016 - 23:37

  En kolay şekilde yasaklı sitelere giriş yapmak için Hide My Ass programını kulanabilirsiniz. İstediğiniz ülkeden kolayca bağlanabilir ve hızınız düşmeden güvenli bir şekilde internet te dolaşabilirsiniz. Tüm mobil platformlarında kulanılabilir.
  http://www.hidemyass.zerovsone.com/tr.htm

  arın görgülü
  01 Nisan 2014 - 19:58

  su an indiriyorum cok duydum ve galiba gerçekten işe yarıyormus emegi gecen herkez saolsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir