Windows 10 PC İçin Instagram Çıktı! Hemen İndirin

Sponsorlu Bağlantılar

Masaüstü Instagram Uygulaması Çıktı!

Dünyanın en popüler fotoğraf ve video paylaşma servisi olan ve 500 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Instagram’ın masaüstü PC versiyonu da çıktı. Windows 10 bilgisayarlar için de çıkış yapan Instagram uygulamasını artık masaüstünden kullanabileceğiz.

Instagram PC versiyonunun mobil versiyonundan hiçbir farkı bulunmuyor. Instagram uygulamasını Windows 10 bilgisayar üzerinden mobil cihazlardan farksız olarak kullanabileceksiniz.

Harika filtreler ile fotoğraf ve videolarınızı düzenleyip paylaşmanız artık bilgisayardan da mümkün. Birden fazla videoyu da birleştirip tek bir video şeklinde paylaşabilirsiniz.

Windows 10 bilgisayarlarda da Hikayeler özelliği kullanılabiliyor ve istediğiniz kadar hikayeyi paylaşabiliyorsunuz. Takip ettiğiniz kişilerin hikayelerini de kendi akışınızda görebiliyorsunuz.

instagram-windows-10

Başka kullanıcıları keşfedebilir ve takip edebilirsiniz. Instagram Direct özelliği sayesinde ise arkadaşlarınıza direk mesaj gönderebilir, fotoğraflar, videolar ve gönderiler gönderebilirsiniz. Gönderilerinizi Facebook, Twitter, Tumblr ve diğer sosyal ağlarda anında paylaşabilirsiniz.

Son olarak uygulamayı Windows 10 sürüm 10240.0 veya daha üstü bilgisayar kullanıcıları ve Windows 10 Mobile kullanıcıları indirebilir.

Windows 10 için ücretsiz indir: Instagram indir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir