Windows 7 İçin Internet Explorer 10 Türkçe İndir!

Sponsorlu Bağlantılar

Internet Explorer 10 Önizleme Sürümü Çıktı!

Microsoft tarafından Windows 8 ile birlikte gelen süper hızlı tarayıcısı Internet Explorer 10 en sonunda Windows 7 için de geldi.Windows 7’ye özel “önizleme sürümü” olarak yayınlanan IE10’u hehen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bilmeniz gereken bir şey de Internet Explorer 10’u yükledikten sonra Flash Player’ı da yüklemektir.Çünkü IE10 için farklı bir Flash sürümü kullanılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Internet Explorer 10
Internet Explorer 10

Internet Explorer 10 Yayın Önizleme Sürümü Özellikleri

Internet Explorer 10’un bir önceki sürüm olan Internet Explorer 9’dan yüzde 60 daha hızlı olduğunu da belirtelim.

Ayrıca yapılan testlerde 64-bit’lik IE10 sürümünün 32-bit’den performans anlamında farksız olduğunu, 64-bit’in çok az bir miktar daha hızı olduğu görüldü.

Internet Explorer 10 Yayın Önizleme’ sürümünü 32-bit ve 64 bit için ayrı ayrı indirmeniz gerekiyor. 32-bit’lik IE10 64-bit Windows 8’de çalışmıyor; aynı şekilde 64-bit IE10’u Windows 8’de kullanamıyorsunuz.

Internet Explorer 10’u yükleyebilmek için Windows 7 Service Pack 1 yüklü bir sisteme ihtiyacınız var. Tarayıcıyı Windows XP veya Windows Vista’da kullanamıyorsunuz. Kurulum, sisteminizde yüklü olan Internet Explorer’ı değiştiriyor.

Internet Explorer 10 Yayın Önizleme sürümünün ne zaman final sürüme yükseltileceği henüz bilinmese de, bu tarihin 2013 başları olacağı tahmin ediliyor.

İndir Internet Explorer 10

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir