Masaüstü İçin Video Duvar Kağıtları

Sponsorlu Bağlantılar

Statik Duvar Kağıtlarına Son

Windows 7 işletim sistemini kullanıyorsanız size önereciğimiz program sayaesinde statik ve hep aynı olan duvar kağıtlarından kurtulacaksınız.Masaüstünde hep aynı resimleri görmekten sıkıldıysanız ve biraz değişiklik istiyorsanız tanıtımını vereceğimiz ücretsiz yazılım işinizi görecektir.

Yapmanız gereken yazılımı indirip kurmak sonrada sizin  için uygun duvar kağıtlarını seçmek.Ben indirip kurdum doğrusu sizede tavsiye ederim.Şimdiden iyi eğlenceler.

rp_224876649_b102ebddca.jpg

Sıkıcı statik arka plan resimlerinden sıkıldınız mı? O zaman bilgisayarınızın ekranını bu çok özel video duvar kâğıtları ile şenlendirin!

Windows Vista ile beraber hayatımıza giren animasyonlu duvar kağıtları oldukça başarılı oldu ve duvar kağıdı sanatçılarının önünde yeni ufuklar açtı. Bu özellik her ne kadar Windows 7 altında kaldırılmış gibi görünse de size göstereceğimiz yöntemlerle tekrar hayata geçirilebiliyor.

Burada anahtar program Windows 7 Dreamscene Activator. Bu program sayesinde animasyonlu duvar kâğıtlarının keyfini Windows 7 altında da sürebiliyorsunuz. Programın kullanımı çok basit. Freeware uygulamayı kuruyor ve sistem araç çubuğunda yer alan simgesine tıklayarak ekrana gelen pencereden gerekli ayarlamaları yapıyor ve istediğiniz animasyonlu duvar kâğıdını aktif hale getirebiliyorsunuz.

Windows 7 Dreamscene Activator İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir