Windows 10 Final İndir! Windows 10 ISO İndir!

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Final Yayınlandı! Hemen İndirin!

Windows 10 işletim sistemi en sonunda çıkışını yaptı. Windows 10 ISO dosyası da yayınlanarak işletim sistemini Windows 10’a yükseltmek isteyenler için indirmeleri sağlandı. Microsoft tarafından yayınlanan Windows 10 ISO dosyası legal bir şekilde indirilebiliyor.

Microsoft kendi sitesi üzerinden 32-bit ve 64-bit için indirme linklerini paylaştı. İndirdiğiniz ISO dosyasını kensi USB belleğinize yada DVD’nize yazdırarak Windows 10 yükleme paketi oluşturabiliyorsunuz. Bu USB yada DVD ile istediğiniz zaman tekrar yükleme yapabilirsiniz.

windows 10

Windows 10 ISO dosyasını indirmeniz için 4GB boş alanın olması gerekiyor. Ayrıca size bir DVD yada USB belleğinizin olması gerektiğini de uyarıyor. Yine sistem gereksinimlerinizin Windows 10’u karşılayıp karşılamadığını öğrenmenizi ve ilk kez kurulum yapıyorsak 25 haneli Windows ürün kodumuzu bilmemiz gerektiğini de uyarıyor.

Medya Oluşturma Aracı’nı kullanarak indirebileceğimiz Windows 10 ISO için 32 ve 64bit olarak 2 ayrı indirme seçeneği mevcut. Windows 10 ISOdosyasını indirmek için, indirme sayfasının alt kısmında bulunan sisteminize uygun “Download Tool Now” butonuna tıklamanız yeterli.

Windows 10 ISO İndir!

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir