Fotomontaj Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Fotomontaj Nedir?

Fotomontaj işlemini mutlaka duymuşsunuzdur. Bir fotoğraf yada bir kaç fotoğrafın üzerinde yapılan oynamalar demektir. Fotomontaj işlemi için genelde çok fazla imkan sunan photoshop programı sunulur ancak bu programın çok karışık ve kullanmasının zor olması nedeniyle daha basit programlar kullanmanızı öneririm. Ancak  eğlence amaçlı olarak kullanacağınızı öngörerek bu önerilerde bulunuyorum 🙂

Online Fotomontaj Yapma Siteleri

Fotomontaj Yapma Programları

Facefilter

PhotoFiltre program sayesinde resimler üzerinde her türlü rütuşu yapabilir ve çeşitli efektler verebiliriz. Resimler üzerinde birçok düzenleme yapma imkanına sahibiz. Programın fitre özelliği ile resimleriniz üzerinde öne çıkarmak istediğiniz bölümleri ayarlayabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Programa buradan ulaşabilirsiniz.

Facefilter Studio

Face Filter Studio, 3 boyutlu teknolojisi ve yüksek kalite de resim düzenleme kapasitesi ile resimlerinizi daha da canlandırabilecek ve resimlerinize daha çekici bir görünüm kazandırabileceksiniz.

Özellikle Adobe kullanıcılarının da tercih ettiği programlardan birisidir, resim düzenleme konusunda size üstün olanaklar tanır.

Programa buradan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

PhotoScape

PhotoScape bir resim düzenleme yazılımında bulunması gereken en temel araçları, efektleri ve seçenekleri içeren ücretsiz bir program. Resimlerinize rahatlıkla bakabileceğiniz, fotoğraflarınızda oynamalar yapabilceğiniz bu program ile her türlü düzenleme işlemini yapabilirsiniz.

resim, fotoğraf, editör, program, yazılım

Programa buradan ulaşabilirsiniz.

Photofiltre programını indirmek için buraya tıklayın

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

    kemal
    09 Şubat 2013 - 12:41

    asdas

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir