Türkçe ve Ücretsiz Photoshop Yerine Kullanılabilecek Program: GIMP

Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop Alternatifi Ücretsiz Program

Fotoğraf düzenleme konusunda en iyi program hiç şüphesiz Adobe Photoshop programıdır. Özellikle profesyonel kullanıcıları ilk tercihi Photoshop programıdır. Ancak ücretli ve pahalı bir program olması nedeniyle ev kullanıcıları Photoshop’un nimetlerinden faydalanamıyor. Peki ne yapmak gerek, Photoshop yerine hangi programı kullanmak gerek?

Photoshop alternatifi en iyi ücretsiz program hiç şüphesiz GIMP programıdır. Hem Windows hemde Mac işletim sistemi için sürümleri bulunan GIMP programı çok gelişmiş özellikler sunuyor. Photoshop kadar detaylı değil ancak bir çok profesyonel resim düzenleme programlarında olan seçenek ve ayarlar GIMP programı da size sunuyor. Hemde ücretsiz bir şekilde.

canakkale-savasi-gemileri-gimp-1

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle ev kullanıcılarının ihtiyacı olan bütün araç ve seçenekleri barındırıyor. GIMP programını biraz kurcalayarak da öğrenebiliyorsunuz. Çünkü Türkçe dil desteği de bulunuyor. Biraz kurcalayarak bütün araçları filtreleri ve seçenekleri kolaylıkla bulabiliyorsunuz.

canakkale-savasi-gemileri-gimp-2

GIMP programı sürekli güncellenen bir programdır ve eklenti desteği de sunmaktadır. GIMP aynı zamanda grafik tasarım öğeleri üretmek için de gerekli bileşenleri sunuyor. Programı ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki linke tıklayarak üretici siteye gidin ve işletim sisteminiz için indirin.

Programı ücretsiz indir: GIMP indir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir