Skype 4.2.0.152 Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Skype Nedir? Nasıl Kullanılır?

İnternet üzerinden dünya üzerinde herhangi biri ile görüşme yapmak arama yapmak ücretsiz olsun istermiydiniz? Skype sayesinde bu aramalarınızı ücretsiz bir şekilde yapabileceksiniz.

Skype çok güçlü bir araç olup  anlık mesajlaşma, görüntülü ve sesli konuşma, telefon aramaları yapabildiğiniz bu popüler iletişim aracı arkadaşlarınız, aileniz ya da iş bağlantılarınız için kullanabilirsiniz. Hatta Skype ile sabit hatları ve cep telefonlarını normal telefon aramalarına göre çok daha ucuza gerçekleştirebilirsiniz.

Çok şık, kolay kullanım ve yüksek hıza sahip bir uygulama olan Skype ile dünya üzerinde dilediğiniz kişi ile anlık iletişim kurmanızı sağlıyor. Bir iletişim programında arayabileceğiniz tüm özelliklerin bulunduğu hatta bunlara ek olarak telefon aramaları yapabildiğiniz bu ücretsiz program kaliteli görüntü aktarımı ile büyük video chat penceresinde, mükemmel ses kalitesi ile de net ve güvenli bir konuşma yapabilmenize olanak sağlıyor.

Sekmeli konuşma pencereleri arasında hızlı ve akıcı yazışmalar yapabileceğiniz Skype SMS gönderme, sesli mesaj, çevrimdışı durumda çağrı yönlendirme gibi ekstra özelliklere sahip. Benzersiz özellikleri hızlı, basit, kaliteli ve güvenli yapısı ile yepyeni bir iletişim aracına sahip olacaksınız. Tamamen Türkçe olan program hakkında daha detaylı bilgiye yine Türkçe olan üretici adresinden ulaşabilirsiniz.

Skype Sürüm Yenilikleri

 • Ekran paylaşma
 • Kişileri gönderme
 • Doğum günü hatırlatıcılar
 • Daha iyi çağrı kalitesi
 • Daha iyi görüntü kalitesi
 • Erişilebilirlik özellikleri

Skype Sistem Gereksinimleri

 • Windows 2000, XP veya Vista ile çalışan PC. (Windows 2000 kullanıcılarının görüntülü görüşmeler için DirectX 9.0 kullanması gerekir).
 • İnternet bağlantısı; genişbant en iyi seçenektir (sesli çağrılar için GPRS desteklenmez).
 • Hoparlör ve mikrofon; bütünleşik veya ayrı.
 • Sesli ve görüntülü çağrılar için en az 1GHz işlemci, 256 MB RAM ve tabii ki bir web kamerası olan bir bilgisayar öneririz.
 • “Yüksek Kaliteli Görüntülü” görüşmeler için yüksek kalitede görüntü özelliğine sahip bir web kamerası ve yazılımı, çift çekirdekli işlemcili bir bilgisayar ve hızlı bir genişbant bağlantıya (384 kbps) ihtiyacınız olacak.

Skype Program Detayları

Dosya Boyutu: 1.6 MB

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretsiz

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7

Skype Detaylı Bilgi

Skype Ayrıntılı Bilgi

Skype Arama Sonuçları

Skype 4.2.0.152 Türkçe İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


(5) Yorum

  bayram
  02 Ocak 2013 - 18:32

  Gut

  arif
  08 Aralık 2011 - 15:10

  gut

  ahmetcan.koc
  30 Temmuz 2011 - 21:15

  Uc yildir kullaniyorum cok memnunum

  savaş
  25 Haziran 2011 - 00:04

  çok güzel site

  ismail
  01 Şubat 2011 - 20:44

  skype ye tsk ederım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir