Tivibu Tv Player İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Tivibu Nedir?

TTNET TV sektörüne girdiğinin haberini daha önceden vermişti ve gerekli alt yapıyı yapmıştı.En sonunda TTNET internetten TV hizmeti vereceği Tivibu isimli hizmeti duyurdu.Bu hizmet sayesinde internet üzerinden yerli ve yabancı birçok TV kanalına ulaşabilir, hatta TV’de yayınlanmış bir programı yayınlanma tarihinden itibaren 1 hafta boyunca dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden, dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Tivibu ile canlı TV yayınını durdurabilir, geri alıp tekrar kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Tivibu aynı zamanda film, dizi, yaşam & eğlence, belgesel, çocuk gibi farklı türde birçok videonun bulunduğu zengin bir video arşivi sunar.

Sponsorlu Bağlantılar

Tivibu Nasıl Kullanılır?

Tivibu Seç-İzle servisi

Seç- İzle servisi ile en beğenilen yerli ve yabancı filmleri, popüler dizileri, belgeselleri, çocuk ve yaşam-eğlence programlarını bir arada bulabilirsiniz. Bu servis ile Tivibu’nun geniş film arşivine istediğiniz zaman internet bağlantısı olan her yerden ulaşabilirsiniz.

Tivibu Üyelik Kaydı ve İptali İçin Tıklayınız…

Tivibu Kirala-İzle servisi

Kirala-İzle servisi ile en çok ses getiren, en çok izlenen, oyuncuları, yönetmeni herkes tarafından bilinen, yerli ve yabancı ödüllü filmleri, film başına belirli bir ücret ödeyerek istediğiniz zaman internet bağlantısı olan her yerden izleyebilirsiniz.

Tivibu Tekrar-İzle servisi

Tekrar-İzle servisi ile TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, flash haberleri, yerli eğlence / yarışma / spor programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Tivibu Tekrar İzle servisi ile popüler TV programlarını kaçırma derdi artık ortadan kalkar.

Tivibu Durdur-İzle servisi

Tivibu ile canlı televizyon yayınını durdurabilir, geri alabilir, sonra da ileri sarabilirsiniz. Tivibu üyeleri herhangi bir ek ücret ödemeden canlı TV yayınını durdurup, kaldığı yerden izlemeye devam edebilir, hatta çok yakında yayını geri alıp tekrar ileri sarabilir.

Tivibu Farkı Nedir?

  • Tivibu’dan yararlanmak için internet bağlantısı yeterli!
  • Tivibu ile yerli ve yabancı birçok TV kanalına ulaşılıyor ve TV’de yayınlanmış bir program, yayınlanma tarihinden itibaren 1 hafta boyunca istenilen  zamanda, istenilen yerden, istenildiği kadar izlenebiliyor!
  • Tivibu, canlı TV yayınını durdurma, tekrar kalınan yerden izleme imkanı veriyor!
  • Tivibu aynı zamanda film, dizi, yaşam & eğlence, belgesel, çocuk gibi farklı türde birçok videonun bulunduğu zengin video içeriği sunuyor!
  • ShortsTV, Trace, i-Concerts,C-Music, Body in Balance, My Zen gibi TV kanalları Türkiye’de ilk defa Tivibu’da yayınlanıyor!

RenkliNET Hatırlatma 1: Servisi kullanabilmeniz için TTNET abonesi olmalı, bunun yanında 30 Nisan’a kadar aylık 1 TL ücretli Standart Plus paketini satın almanız gerekiyor

RenkliNET Hatırlatma 2:Tivibu TV Player uygulaması kullanabilmek için Microsoft Silverlight programının yüklü olması gerekiyor.Buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Tivibu Program Detayları

Dosya Boyutu: 5.9 MB

Sponsorlu Bağlantılar

Dil: Türkçe

Lisans: Ücretli / 1 TL

İşletim Sistemi: Windows Tümü

Tivibu Detaylı Bilgi

Tivibu  Ayrıntılı Bilgi

Tivibu Arama Sonuçları

Tivibu Tv Player İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir