Ücretsiz ve Türkçe Ses Format Dönüştürme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Hamster Free Audio Converter

Hamster Free Audio Converter kullanımı çok kolay bir programdır ve tamamen Türkçe bir programdır.Programı kısaca tanımlamak gerekirse Hamster Free Audio Converter, ses dosyalarını istediğiniz formata dönüştürmenize yarayan bir ücretsiz bir dönüştürme programıdır.

Sürükle bırak desteği de bulunan program 41 adet dil desteği sunmaktadır.Bu program ile hem cihazlara göre dönüşüm yapabiliyorsunuz hemde formatlara göre dönüşüm yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hamster Free Audio Converter iPod, iPad, iPhone, Philips, Sony, Samsung, Nexx, Explay, Ritmix, Digma, iRiver gibi 200’den fazla cihaza uygun ses formatını destekler. AIFF, OGG, WMA, MP3, MP2, AC3, AMR, FLAC, WAV, ACC, VOC, RM gibi popüler ses formatlarıyla toplu dönüştürme işlemleri yapılabilir. Bunun için dosyadaki tüm ses dosyaları bir kerede seçilerek programa atılır ve istenen formata göre dönüştürme işlemi başlatılır. İçerisinde sizi yönlendiren bir sihirbazı da olan programı kullanmak için yönergeleri takip etmek yeterli.

Rahat ve minimal fırfırlar arayüzü ile kullanımı kolay, mümkün ve yeniden örnekleme ile hızlı olarak kolay bir şekilde ses dosyalarını dönüştürebilirsiniz.

Programı ücretsiz bir şekilde indirmek için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir