Windows 32 Bit Ve 64 Bit Virüs Programı Ücretsiz İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Windows Antivirüs İndir

İnternetin kullanılması ile birlikte artan zararlı yazılımlar veri güvenliği için antivirüs yazılımları kullanmak iyi bir seçenektir.Antivirüslerde ücretli yada ücretsiz olarak sunulabilmektedir.Ücretsiz olarak sunulan antivirüslerden Microsoft tarafından üretilen bir antivirüs yazılımını tanıtacağız.

Bu yazılım için gerekli indirme linklerinide yazının devamında bulabilirsiniz.Ayrıca windows vista yada windows 7’nin 32 ve 64 bitlik sürümleri içinde gerekli linkleri bulacaksınız.

rp_microsoft-security-essentials.jpg

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 32 bit ve 64 bit virüs programı ücretsiz indir.

Bilgisayarınız için kaliteli, sorunsuz virüsten koruma yazılımını şimdi indirin.

Microsoft Security Essentials Microsoft, internette yükselen tehditlere karşı ücretsiz bir antivirüs yazılımı sunuyor. Temel koruma için arka planda devamlı çalışabilen ve sistemi yormayan bu hızlı yazılımı kullanabilirsiniz.

Microsoft Security Essentials, Microsoft’tan ücretsiz* olarak yüklenir, kurulumu basit, kullanımı kolaydır ve bilgisayarınızın en yeni teknolojiyle korunduğundan emin olmanız için her zaman güncel tutulur. Bilgisayarınızın güvende olduğunu anlamak kolaydır; yeşil göründüğünde iyi durumdasınız demektir. Bu kadar basit.

Microsoft Security Essentials arka planda sessizce ve etkili şekilde çalışır ve böylece Windows tabanlı bilgisayarınızı, kesilmeler veya uzun bilgisayar bekleme süreleri olmadan istediğiniz gibi, özgürce kullanabilirsiniz.

Desteklediği diller:
Chinese, Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Spanish, Türkçe

Microsoft Security Essentials İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir