Windows 7 İçin En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 İçin En İyi Koruma

Microsoft’un en gözde işletim sistemi Windows 7’nin kullanımı her geçen gün artıyor ve son olarak resmi olmayan rakamlarla birlikte Windows 7’nin 350 miyon lisans sattığı haberi gelmişti.Neyse konumuz o değil.

XP ve Vista’dan sonra çıkan Windows 7 işletim sistemi bilgisayar kullanımını başka bir boyuta taşıdı ve kullanan herkes oldukça benimsedi.Hızla Windows 7 işletim sistemi kullanımı artıyor olması dolayısı ile programlarda Windows 7 destekleri ile en iyi hizmeti vermeye çalışıyorlar.Antivirüs programları da bunlarda.Özellikle ücretsiz antivirüs programları ev kullanıcıları için çok avantajlı sürümler sunmakta.İşte en iyi antivürüs programlar…

rp_windows-7-logo.jpg

Avast Free Antivirus

Ücretsiz avast! Free Antivirus, ücretli olan rakip ürünlerden bile daha iyi performans göstermektedir ve virüs-casus yazılımlara karşı herkesin sahip olması gereken minimun korumadır.

Avast antivirus yazılımı kişisel ve ticari kullanımlar için ücretsiz olarak sunuluyor ve PC’niz için komple bir virüs koruması sağlıyor. Anti-casus, güvenlik duvarı ve antispam modülleriyle desteklenen antivirüs motoru sizi olta saldırılarından, kimlik hırsızlığından ve internette dağıtılan virüslerden koruyor. Otomatik güncellemelersayesinde ise son çıkan tehditlere karşı güvende kalabiliyorsunuz.

AVG Free Antivirus

Dünyanın en çok yüklenen ücretsiz Anti-Virüs programı.Facebook ve Twitter dahil Sosyal Ağ koruması ile Olağanüstü koruma. Tamamen ücretsiz. Hemde sonsuza dek.

Ücretli sürümü de bulunan AVG Antivirus’ün bu ücretsiz sürümü,kişisel bilgisayarlar için yeterli bir koruma sağlıyor. Programın ara yüzü oldukça basit ve PC’nize yüklenmesi sadece bir dakika sürüyor.

Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials, ev veya küçük işletme bilgisayarlarınızda virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı gerçek zamanlı koruma sağlar.Microsoft Security Essentials yüksek  vekaliteli koruma sunar. Microsoft Security Essentials  ile, virüs ve casus yazılımlara, truva atlarına, solucanlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlar da dahil olmak üzere yüksek kalitede koruma sağlar.

PC’niz için virüslere, casus yazılımlara ve diğer zararlılara karşı gerçek zamanlı bir koruma sunuyor. Microsoft tarafından ücretsiz olarak sunulan aracın kullanımı kolay ve veritabanı düzenli bir şekilde güncelleniyor.

Panda Cloud Antivirus

Panda Cloud Antivirus, ‘bulut’ üzerinden sunulan ve virüslere, casus yazılımlara, rootkit‘lere ve adware’lere karşı tarama yapan ilk antivirüs. Panda Antivirus Beta3, 32 bit ve 64 bit Windows 7’yi destekliyor.

Avira Antivir Personal

Avira Antivir Personal, piyasadaki kullanımı en kolay ve hafif antivirüs yazılımlarından bir tanesi. Avira’nın en iyi özelliği ise zararlıları bulmaktaki başarısı. Ücretsiz sürüm e-posta tarayıcısını içermiyor ancak virüslü bir e-postayı açtığınızda virüs algılanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir