Windows 7 için optimizasyon aracı olan bu uygulama bilgisayarınızı hiç ummadığınız kadar hızlandırabilir, işe yaramayan dosyaları silebilir, sistem optimizasyonunuzu yapabilir ve disk birleştirmelerinizi yapabilirsiniz.Bilgisayarınızın günlük bakımını yapın ve temizliğini konrol altına alın.

Windows 7 Manager Özellikleri:

Sponsorlu Bağlantılar
  • Hızlandırıcı: Sistem performansınızı hızlandırıcı araçlar ile donanımınızı daha stabil çalışarak daha hızlı çalışmaya yönelten uygulamalar. Gereksiz sistem görevlerini iptal etme özelliği ile performans arttırıcı.
  • Temizleyici: Hangi dosya ve klasörlerini disk alanınızı gereksiz yere doldurduğunu belirleyip bu gereksiz dosya ve klasörleri temizleyebileceğiniz bir sistem temizleme aracı. Ayrıca disk birleştirme özelliğinin yanı sıra registry birleştirme özelliği ile de kayıp, gereksiz kayıt dosyalarını temizleme özelliği.
  • Kişiselleştirebilme: Windows başlangıcında çalışacak dosyalardan Windows 7 boot menüsüne, sağ klik menüsünün kişiselleştirilmesinden masaüstü düzenlemelerine kadar bir çok alanı kendi kişisel kullanımınıza göre düzenleyebilme imkanı.
  • Güvenlik: Masaüstü, menüler, Windows giriş ekranı gibi bölümleri iyileştirerek zararlı dosyaların giriş yapmasını engeller. Gizlilik koruma özelliği ile de dosyalarınızı şifreleyerek korumanıza olanak tanır.
  • Network: İnternet bağlantınızın hızını, paylaştığınız öğeleri, ve Internet Explorer tarayıcısını optimize eder.

30’dan fazla uygulama ile sisteminizi hızlı ve stabil çalışması için optimize eden 7 Manager sayesinde kişisel verilerinizi de koruyabilirsiniz.

Windows 7 Manager Program Detayları:

4.6 MB

Deneme Sürümü/ 15 Gün

İngilizce

Windows 7