En Etkili Doğal Kanser Tedavisi – Limon

Sponsorlu Bağlantılar

Kemoterapiden 10 Bin Kat Daha Etkili

Kanser hakkında bir çok iddia ortaya atıldı durdu.Kansere çözüm olması açısından bir çok çözüm geliştirilmeye çalışıldı ve şuanda kanser ile mücadelede kullanılan en bilindik yöntemin kemoterapi olduğu biliniyor.Peki kemoterapiden  10.000 kat daha etkili bir yöntem olduğundan haberiniz var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Tıp dünyası kanser hakkında ortaya atılan iddia hakkında konuşuyor. “World Without Cancer”, yani “KanserSİZ Dünya” isimli kitabın söylediğine göre “KANSER diye bir hastalik yok! Kanser, sadece vitamin B17 eksikligi!” diyor.

KanserSİZ Dünya isimli kitabı yazan ve destekleyen tıp adamlarına göre;

Kemoterapi, ameliyat veya değisik ağır haplar almanıza gerek olmadığından ve KEMOTERAPİNİN İYİLEŞTİRME ORANI % 9 OLDUĞUNDAN BAHSEDİYOR.

Limon İle Kansere Doğal Çözüm

Tıpta son yenilik, kansere karşı etkili!

Dikkatle okuyun ve kararı siz verin!!!

Limon, kanser hücrelerini öldüren mucizevi bir mahsul. Kemoterapiden

10,000 kat daha güçlü!!!

Neden Limon Mucizesi Bilinmiyor?

*Çünkü bazı laboratuarlarda üretilen sentetik ilaçlarla birileri çok büyük kârlar elde ediyor.

*Limonun tadı güzel ve kemoterapinin korkunç yan etkilerine sebep olmuyor. Multimilyonerlerin sahip olduğu büyük şirketlerin kârlarına

zeval gelmesin diye bu sır saklanırken daha kaç kişi ölecek?

*Bildiğiniz gibi limon ağacı, limon ve lim (yeşil limon) gibiçeşitleriyle bilinir.

Limonun Tüketim Şekilleri

Sponsorlu Bağlantılar

Posasını yiyebilir! , suyunu sıkabilir, içecekler hazırlayabilir, şerbetler ve tatlılar yapabilirsiniz. Bir çok erdemleriyle tanınır, ama en ilginç olanı tümör ve kistler üzerine olanıdır. Bu bitki her tür kanser tipine karşı kanıtlanmış bir çaredir. Bazıları kanserin her türlü varyasyonuna karşı yararlı olduğunu söylüyor. Bakteri enfeksiyonları ve mantarlara karşı anti mikrobal spektrum olduğu, kurt ve parazitlere karşı etkili olduğu kabul ediliyor. Yüksek tansiyonu dengeliyor. Ayrıca stresle savaşan, sinir bozukluklarına iyi gelen antidepresan etkisi var.

Limonun Büyüleyici Etkileri

Dünyanın en büyük ilaç üreticilerinden birinden öğrenildiğine göre…

1970’ten beri 20’den fazla farklı laboratuar test etti ve sonuç olarak ; Limon ekstresinin 12 kanser tipinde kötü huylu hücreleri yok ettiği ortaya çıktı! Bu kanserler içinde ; kolon, göğüs, prostat, akciğer ve pankreas kanserleri de var.

Kanser hücrelerinin büyümesini yavaşlatmada limon ağacı bileşenlerinin Adriamycin adlı bütün dünyada genellikle kemoterapide kullanılan ilaçtan 10,000 kat daha iyi olduğu gösterildi.

Daha da hayret verici olan; limon ekstreleri ile yapılan bu terapi; sadece kötü huylu kanser hücrelerini yok ediyor ve sağlıklı hücrelere hiçbir menfi etkisi bulunmuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar


Henüz yorum yok! İlk yorumlayan siz olun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir